Reklamı Kapat

​Türk Ekonomi Bankası'ndan “Eczane Destek Paketi”

TEB, hayata geçirdiği Eczane Destek Paketi ile eczacılara ürün satın alımında ve ödemede farklı avantajlar sunuyor.

Büyütmek için resme tıklayın

TEB, eczacılara ürün satın almada ve ödemede avantajlar sunmanın yanında bireysel emeklilikte katkı ödemelerinden komisyonsuz EFT/HAVALE ve uygun faiz oranlı bireysel ve ticari kredilere kadar çok çeşitli imkanlar sunuyor.

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası TEB en önem verdiği meslek gruplarından biri olan eczacılara özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Günlük bankacılık işlemlerinde eczacılara avantajlı fırsatlar sunan TEB hayata geçirdiği Eczane Destek Paketi ile nakit akışı yönetiminde de eczacılara destek sunmayı hedefliyor. TEB Eczane Destek Paketi ile eczacı ile ecza deposu arasındaki nakit akışını kolaylaştırmak için toplu ilaç alımlarında eczacıya 150 bin TLye kadar ödeme vadesine ilave 30 gün öteleyebileceği vade opsiyonu sunuyor.

Eczane Destek Paketi ile eczacılar TEBin anlaşması olan istediği depodan ürünlerini alabiliyor ve ödemelerini TEB Depoya yapıyor. Eczacıların iş sürecini kolaylaştırması planlanan paket ile eczacıların Eczacı Destek Hesabındaki bakiyesi aldıkları ürünleri sattıktan sonra ve hesaplarına para geldikçe kapayabiliyor.

TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi Eczacı Destek Paketi ile ilgili şunları söyledi:

Türk Eczacılar Birliği Kooperatifinden alınan tüm ürünlerde TEB eczacılarımıza artı 30 gün vade imkanı sunuyoruz. Üstelik bunun için hiçbir ücret ve komisyon almadan eczacılarımızın nakit akışlarını daha rahat yönetmesini desteklemek için yapıyoruz. TEBden Eczane Destek Paketi adı ile duyurduğumuz bu ürün ve hizmetler Türk Eczacılar Birliği ile bir yıldır süre gelen yoğun mesaimiz ve eczacı müşterilerimizin bize verdikleri geri bildirimler ile oluştu. TEB olarak hem günlük nakit akışlarına hem de hayatlarının ileriki dönemlerindeki yatırım tasarruf ihtiyaçlarına aynı anda odaklanan bir paket hazırladık. Eczacılarımızla birlikte sadece bugünü değil yarını da planlamak istiyoruz. Bu nedenle Eczane Destek Paketi ile ürünlerinizi kolayca alın vade ve ödeme sorunlarınızı TEB ile çözün diyoruz dedi.

HER AY 170 TL EK KATKI ÖDEMESİ

TEBin Eczane Destek Paketine ek olarak eczacılar için hayata geçirdiği başka ürün ve hizmetleri de bulunuyor. TEB SGK ödemesini TEBden alan ve POSunu aktif kullanan eczacılara BNP Paribas Cardif A.Ş.de açılan Bireysel Emeklilik Hesaplarına koşulun sağlandığı her ay için 170 TL katkı payı ödemesi yapıyor.

ECZACILARA YÖNELIK AVANTAJLAR BİTMİYOR

TEB Türk Eczacılar Birliği Yardımlaşma Sandığı garantörlüğünde 60 bin TLye kadar uygun faiz oranlı ticari ve bireysel ihtiyaç kredilelerini eczacılara özel olarak masrafsız ve sigortasız sunuyor. Aynı zamanda TEB SGK ödemesini TEBden yapan veya POSunu aktif olarak kullanan eczacılardan mobil veya İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirecekleri EFT veya havale işlemleri için herhangi bir komisyon da almıyor. TEB fırsatlarının yanı sıra masrafsız çek karnesi avantajlı pos fiyatlaması ve pos cihazı ücret muafiyeti ile eczacıların yanında olmaya devam ediyor.

06 Haziran 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Türkiyem TV Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Türkiyem TV hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ankara Markaları

Türkiyem TV, Ankara ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (312) 220 00 44
Reklam bilgi

Anket Önümüzdeki süreçte herhangi bir erken seçim olacağını düşünüyor musunuz?