Bakanlık Müşteşarı "Onların 29 Ekim'i varsa, bizim de 15 Temmuz'umuz var!"

Ticaret Bakanlığı Dış Ticaret Uzmanı ve Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel isimli hesaptan Skandal ifadeler kullanıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz hain darbe girişimi 3. yılı anma etkinlikleri için İstanbul Atatürk havalimanınındaki toplantıdan fotoğrafını koyan müsteşar "Onların 29 Ekim'i varsa, bizim de 15 Temmuz'umuz var!" ifadelerini kullandı.

Gerçek hesap olup olmadığı merak edilen paylaşım için yüzlerce mesaj gelirken bir çok kişi İbrahim Şenel'i ağır dille eleştirdi.

YORUMLARDAN BAZILARI ŞU ŞEKİLDE

-Devlet memurusun ama yüksek güven duyduğun; yaslandığın duvar eninde sonunda yıkılacağını sende biliyorsunuz. Yarın % 90'ınız GİZLİ TANIK olup birbirinizi satacaksınız..

-Bak İbrahim Bey. Devlet memurusun, sözlerine dikkat et. Onlar kim, siz kimsiniz, bu bir. İkincisi, 29 Ekim ile 15 Temmuzu aynı kefeye koymak NANKÖRLÜK tür, AYMAZLIK tır, KENDİNİ BİLMEZLİK tir. Üç, 29 Ekimde bu Cumhuriyet kurulmasaydı kimin kölesi olacağını unutma, haddini bil

-Bu hesap size aitse DERHAL istifa edeceksiniz, zaten hesap size ait degilse CHP FETO tuzagi bu.

-Cumhuriyetin imkanlarıyla oturduğun o koltuktan kalk, istifa et, dolgun maaşını bırak. Sonra konuş! Yok öyle, hem denizde yüzüp löp löp imkanlarını kullanıp hem suyu eleştirmek. Onlar kim? Başla ülkenin vatandaşı mı ?

-HALKI KİN VE DÜŞMANLIĞA TAHRİK VEYA AŞAĞILAMA SUÇU

BU PAYLAŞIMIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ BÜROKRATLARINA AİT OLMAMASINI TEMENNİ EDİYOR, BÜROKRAT AÇIKLAMA YAPMASI HALİNDE YAYINLAYACAĞIMIZI TAAHHÜT EDİYORUZ. 

16 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Türkiyem TV Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Türkiyem TV hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ankara Markaları

Türkiyem TV, Ankara ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (312) 220 00 44
Reklam bilgi


Anket Önümüzdeki süreçte herhangi bir erken seçim olacağını düşünüyor musunuz?