Belediye CHP'ye geçti 60 Yıl Öncesinin Hesabı Sorulmaya Başlandı

Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, önceki dönem belediyesinden bırakılan borçlar için SGK’nın başlattığı icra kararına sert çıktı.

Büyütmek için resme tıklayın

Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) İl Müdürlüğü, AK Parti Belediyesi döneminden kalan 7 milyon 300 bin liralık borçlar için icra takibi başlattı.


“ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ KRALDAN ÇOK KRALCILIK YAPIYOR!”
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün hiç alakası olmadığı halde 1954 yılında kayıtlarında gözüken 44 tane taşınmazımızın, 1970 yılında tahsis edilen, 1980 yılında imara açılan arsalarının üzerine ihtiyadi tedbir kararı koymaya çalışıyorlar. Çevre ve Şehircilik İl Müdürünün kraldan çok kralcı gibi kesilip Kırşehir’e zarar verme hakkı yok. O Müdür gider ama Kırşehir halkı burada kalacak. Sana kim baskı yapıyor da 60 yıl önceki açılmış arsanız şimdi aklına geliyor. 60 yıl sonra Milli Emlak Çevre ve Şehirciliğe bağlandı. Tarih sizleri de yazacak bizleri de yazacak. Kırşehir halkını da yazacak. Bundan dolayı da hiç kimseden korkmuyorum. Geri adım atmıyorum. Bunları da Türkiye’ye ve Dünya'ya ifşa edeceğim. Korkmadan da üzerine gideceğim.

VİDEO İZLE 


Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, verilen bu karara tepki göstererek,” Bu verilen zarar sadece Kırşehir Beledisine değil ,Kırşehir halkına, hizmet için yola çıkmış insanlara ve oy veren insanlara zarar veriyor. Bu konuda bizlere zarar vermek için attıkları adımı kamuoyuna düzgünce anlatıyoruz. Kamuoyunun takdirine bırakıyoruz vatandaş da tepkisini ona göre gösterecektir”dedi.


“AVUKATLAR SİYASİ PARTİNİN YÖNETİMİNDE”
İcra takibini ödemek için TOKİ’deki dairelerin satışının durdurulduğunu ifade eden Başkan Ekicioğlu,”TOKİ’deki konutlara icrayı SGK değil özel avukatlar koydu. Onların ticari ve hukuksal hayatına müdahale etmiyorum ama şimdiye kadar bir siyasi partinin yönetiminde olup da belediyeye haciz götürmeyen avukatlar sattığımız arsaların üzerine haciz koyuyor. Siyasi rehin desinler biz de ona göre tedbirimizi alalım” diye konuştu.


“ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ KRALDAN ÇOK KRALCILIK YAPIYOR!”
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün hiç alakası olmadığı halde 1954 yılında kayıtlarında gözüken 44 tane taşınmazımızın, 1970 yılında tahsis edilen, 1980 yılında imara açılan arsalarının üzerine ihtiyadi tedbir kararı koymaya çalışıyorlar. Çevre ve Şehircilik İl Müdürünün kraldan çok kralcı gibi kesilip Kırşehir’e zarar verme hakkı yok. O Müdür gider ama Kırşehir halkı burada kalacak. Sana kim baskı yapıyor da 60 yıl önceki açılmış arsanız şimdi aklına geliyor. 60 yıl sonra Milli Emlak Çevre ve Şehirciliğe bağlandı. Tarih sizleri de yazacak bizleri de yazacak. Kırşehir halkını da yazacak. Bundan dolayı da hiç kimseden korkmuyorum. Geri adım atmıyorum. Bunları da Türkiye’ye ve Dünyaya’ya ifşa edeceğim. Korkmadan da üzerine gideceğim.

10 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Türkiyem TV Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Türkiyem TV hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ankara Markaları

Türkiyem TV, Ankara ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (312) 220 00 44
Reklam bilgi


Anket Önümüzdeki süreçte herhangi bir erken seçim olacağını düşünüyor musunuz?