Çocuğunu FETÖ’ye kaptıran analar da AKP’nin önünde eylem yaparsa !

Çocuğunu FETÖ’ye kaptıran analar da AKP’nin önünde eylem yaparsa !

Çarpılırsın demediniz mi ?

Bak bu adli mercileri cemaatleştiriyorsunuz diyenlere…

Emniyet paralelleşiyor diyenlere….

Milli eğitim, sağlık teşkilatları elden gidiyor diyenlere..

Bu adamlar dini de mıncıklıyor “başörtüsü furuat da ne demek” diyenlere..

Cebrail parti kur dese kurmam diyor..

Şefaat dağıtıyor onu da Ecevit’e veriyor diyenlere..

Ama istiklal marşı okutuyor demediniz mi?

İhmalle ihanetin aynı olduğunu fark etmeyenler devleti nasıl yönetecek, kandırılmadık kimse kalmadı şimdi de kendi kendinizi kandırıyorsunuz..

Her ana kutsal her ananın yüreğindeki acı memleketin derin yarası olması lazım lakin sakın ha bu memleket meselelerini kullanmaya çalışanlara yol açmayın.

Diyardakır’da HDP il binası önünde eylem yapan ve çocuklarını isteyen annelerin bağrındaki acısı bilmeyen, hissetmeyen rantçılar şimdi akın akın oraya gidip kendi showunu yapıyor.

Sadece iktidar yalakalığı olduğunu anlamayacak kadar safsanız uyarıyorum yine KANDIRILIYORSUNUZ!

HDP BİLE PKK’YA “NE İSTEDİYSE VERDİĞİNİ” DİLLENDİRMEZKEN SİZ ALENEN “ NE İSTEDİNİZ DE VERMEDİK” LAFINI DİLLENDİRMEDİNİZ Mİ?

Kürtleri kullanarak Kürtleri perişan eden PKK’ya HDP bile ne istediyse vermedi siz ve ekibiniz göğsünüzü gererek “Ne istediniz de vermedik” derken islamı ve size inananları perişan ettiniz.

Açılım iyi niyetle başlamıştı, ayak oyunları, global entrikaların kurbanı oldu ve halen orada yediğiniz sillenin izi çıkmadı, şimdi burada başlayan iyi niyetli Evlat Nöbetini o entrikalara kurban etmeyin, yoksa AKP önünde eylem yapacak evladını FETÖ terör örgütüne kaptıran analarla baş edemezsiniz.

Nasılsa şu intibayı verdiniz; “ Devlet olarak çaresiziz, bakanlarımız da HDP önünde anaların başvurduğu hdp kapılarında”

Siyasi iktidar Fetö’yü besleyip büyüttü suçlamalarını bir tarafa bırakalım, Terör örgütü olduğunu söyleyenleri bırakın en ufak eleştirilere bile onların önüne durup “Çarpılacaksın” korumacılığını da bırakalım, 3’e ayırdığınız Alt kısmı ibadet, orta kısmı ticaret, üst kısmı ihanet şeklinde şemalanan terör örgütüne vatandaş da katıldı sizleri onayladı.

At izini it izine karıştı dediniz vatandaş yine onayladı.

Vatandaş bu hain yapılanmanın sökülüp atılmasını beklerken sizler ihanet kısmının adamlarını devletin en kritik noktalarına yerleştirdiniz.

Sizlerin kazandığı seçimlerde görev yapan sandık görevlilerine kadar fetöcü ilan edipte zaman gazetesi yöneticilerini devletin kritik noktalarına yerleştirmenize vatandaş anlam veremiyor.

17-25 Aralık sonrası FETÖ'cü Zaman Gazetesi'nin yüzde 10'unu satın alan, TUSKON dahil KHK ile kapatılan vakıflara üye olan, Pensilvanya'ya gidip FETÖ ele başı Gülen ile görüşen Fettah Tamince, 2019 için 150 milyon dolarlık fon büyüklüğüne sahip, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı yönetim kurulu üyesi oldu. Bu işe anlam veremeyen vatandaşların düşüncelerini duymak istemezsiniz, çok ağır konuşuyorlar.

Ben niye vatandaşın dediklerini iletiyorum size, çünkü etrafınızda o kadar çok “Çok Yaşa “ “ Haklısınız” Çok doğru” nidaları atan var ki halktan kopuk yaşıyorsunuz.

Meselenin özüne gelirsek dini ve sistemi yıpratan, tamir edilemez tahribatlara yol açan Fetö ile kandırıldığınız yetmedi mi de yeni kandırılmalar arayışı içerisindesiniz..

Bütün kandırılmalarınız bir KANDIRMAYLA başladı. Vatandaşa gerçekleri verin samimiyetle yapılan işleri anlayacaklardır…..

 

 

 

 

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Erdem Yeşer - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Türkiyem TV Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Türkiyem TV hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Ankara Markaları

Türkiyem TV, Ankara ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (312) 220 00 44
Reklam bilgi

Anket Önümüzdeki süreçte herhangi bir erken seçim olacağını düşünüyor musunuz?