"İnsanlığını kaybetmişlere" tepkiler sürüyor

Profilinde adının 'Soner Çakır' olduğu yazan 'kom_soner78' isimli kullanıcı, "Bir kadın ölüyorsa hak etmiştir... Adamı bu raddeye getiren kadındır... " yorumuyla diğer kullanıcıların tepkisini çekti, ekran görüntüsü alınan paylaşım Twitter'da gündem oldu, 'kom_soner78' isimli hesabın takip ettiği sayfalarda çok sayıda cinsel içerikli paylaşım olduğu gözlendi.

Bir çok vatandaşlar  sosyal medya üzerinden bu tür paylaşım yapanları Emniyet Genel Müdürlüğü'ne şikayet ederken, itiraf niteliğindeki yorumuyla eşini açıkça 'öldüreceğini' söyleyen şahsın bu söylemleri kan dondurdu.

 'kom_soner78' isimli hesabın paylaşımı "Benim eşimin sonucu da böyle olacak"

Profil hesabında adının 'Soner Çakır' olduğu yazan 'kom_soner78' isimli kullanıcı, "Bir kadın ölüyorsa hak etmiştir... Adamı bu raddeye getiren kadındır... Benim eşimin de bana yapmadığı kalmadı, sabrım tükendi çocuklarım için sabrediyorum ancak dayanacak gücüm kalmadı... Ayrıca kadınları bu kadar erkeğin üzerine salan devlettir, kanunlardır. Kadın bir şey yaptığını zannediyor, devletin kendisini koruyacağını zannediyorancak sonuç ortada... Olan evlatlarımıza oluyor... Benim eşimin sonucu da böyle olacak olan evlatlarıma olacak ancak dayanamıyorum yapacağım... Ya gelecek ya sonuç bu..." yorumuyla tepki çekti.

- Türkiyem TV, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.turkiyemtv.com.tr/haber/3016773/insanligini-kaybetmislere-tepkiler-suruyor