Eski Nevşehir Belediye Başkanından Kızına Kıyak

Nevşehir'de büyük ses getiren haberler yapan CT Haber Merkezi yetkilisi Can Taşkın, Meşhur Nevşehir  "Orta oyunu"nu paylaşarak belgeli haberlerinin geleceğini belirtti.

CT Haber Merkezinin haberi şu şekilde:

Nevşehir'in gündeminde yer alan "Nevşaarlı" isimli twitter hesabına, resmi belgeler ile sunulan bu evraklar, gerçekten gündeme bomba gibi düştü. O kadar ki, bu belgelerde ki fotoğraflar işe alım sürecinde kullanılan fotoğraflar.İşe alım tarihleri,  maaş bordroları, hatta ara verdikleri dönem, aile bağları gibi her türlü bilgi açık, net anlaşılır şekilde

evraklarda yer alıyor.Yani bu demek oluyor ki, bu belgeler kesinlikle resmi kayıt, kesinlikle kuruma ait bilgiler ve orjinal!

ATİLLA SEÇEN'DE AİLE SAADETİNİ DÜŞÜNENLERDEN

Bu demek oluyor ki, Nevşehir Belediyesinde bir döneme ışık tutan gelişmeler yaşanıyor. Öyle ki aile bireyleri Nevşehir Belediyesinde olmayan gençler, partililer, Nevşehir halkı kesinlikle çok şanssız. Çünkü onlar belediyede çalışamazlar.

Rasim Arı'dan önceki dönemde,ya belediyede bir aile bireyin olacak, ya da varlıklı bir ailenin çocuğu, yeğeni, damadı, gelini olacaksın. Orada da güzel bir maaş sözleşmesi ohh yan gel keyfim yat! Var mı bundan güzel bir hayat! Sizler bu partiye ne kadar oy kazandırdınız ?

Ne kadar oy kaybettirdiniz ?

Hangi yüzsüzlük ile kendi yandaşlarınızın hatta, çocuklarınızın evraklarını imzalayıp işe aldınız! HİÇ UTANMADINIZ MI ?

AKŞAM EVDE RİCA EDİLİYOR, SABAH BELEDİYEDE İŞE BAŞLANIYOR!

Sistem belli, akşam evde anneye, babaya rica ediliyor, sabah resmi dairede işe başlanıyor. Hem patron, hem baba ne güzelde bir senaryo! İnsanların içine nasıl çıkacaksınız siz! İnsanların haklarını nasıl gasb ettiniz siz! Hiç mi Allah'tan korkmadınız, kuldan utanmadınız siz! Allah sizi bildiği gibi yapsın !

BUYRUN YORUM SİZİN İŞTE BİR BELGE DAHA !

- Türkiyem TV, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.turkiyemtv.com.tr/haber/3036054/eski-nevsehir-belediye-baskanindan-kizina-kiyak